Cloudové služby

Cloud je moderní způsob řešení informačních technologií (ve vašem případě firemních), jehož základem jsou sdílená úložiště běžící na fyzických datových centrech s důrazem na bezpečnost a spolehlivou dostupnost. V takovém případě si pronajímáte potřebný prostor, za který také platíte adekvátní částku - cloudová řešení totiž umožňují dynamicky měnit míru využití úložiště dle aktuální potřeby.

Hlavním důvodem, proč společnosti postupně přecházejí na cloudová řešení je nepružnost a rostoucí náklady na využívané "inhouse" informační technologie.  


Cloudové úložiště

Cloudové úložiště představuje typ datového úložiště, jehož prostor si pronajímáte od poskytovatele. Poplatky jsou u takového řešení účtovány za využití datového prostoru. Taková sdílená úložiště, kam ukládáte vaše firemní data, obsahují společně s řadou užitečných aplikací i námi nabízená cloudová řešení a tvoří vlastně jejich základ.

Microsoft Office 

Co je Office 365?

Office 365 je balík služeb a kancelářského softwaru, které poskytuje firma Microsoft na bázi předplatného, díky kterému si snadno zjednodušíte svou práci a můžete upravovat dokumenty sami nebo společně s jinými uživateli. Ukládání a sdílení souborů, e-mail, online schůzky i zasílání rychlých zpráv.

S předplatným Office 365 získáte nejnovější aplikace Office (desktopové i online verze) a aktualizace hned, jak budou k dispozici.

K dispozici pro všechna vaše zařízení

Počítač, tablet i telefon*: Office 365 + vaše zařízení + internet = efektivní práce, ať jste kdekoli.

Výhody cloudu při práci

OneDrive odkudkoli zpřístupní vaše soubory vám i dalším uživatelům, pokud s nimi budete chtít spolupracovat nebo sdílet.