Účetní SW a HW                      

Účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé i střední firmy v České i Slovenské republice.

Ekonomický software Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy. Navíc má i řadu dalších funkcí včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody a dalšími aplikacemi. Od verze 13 navíc ekonomický systém Money S3 vyniká mezi účetními programy přehledným a rychlým ovládáním a přívětivým vzhledem.

Účetní software Money S3 využívají zákazníci napříč všemi obory - od nákupu a prodeje až po výrobu a služby. Mezi jeho typické uživatele patří podnikatelé, drobní živnostníci, prodejci, poskytovatelé služeb, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a samozřejmě také účetní firmy.

Ekonomický systém Money S3 má samozřejmě také varianty pro neziskové organizace a školy. Všechny s velmi dobrým poměrem cena/výkon, zajištěnou servisní sítí a pravidelnou aktualizací.

Vyspělé účetní programy jako je ekonomický software Money S3 snadno rozšíříte užitečnými doplňky a moduly. Účetní software Money S3 nabízí například moduly Kniha jízd a Cestovní náhrady (včetně rekonstrukce jízd). Účetní firmy a profesionálové ocení modul Účetní analýzy pro snadné čištění salda či Účetní centrálu pro přenášení dokladů od klientů


  • 5 důvodů pro účetnictví v Money S3:

  • Účetnictví vyvíjené ve spolupráci s uživateli.
  • Přehledné rozhraní a efektivní práce.
  • Daňová evidence i podvojné účetnictví.
  • Fakturace, sklady, objednávky, mzdy, majetek...
  • Bezplatná technická podpora, legislativní aktualizace.


Podpora a Aktualizace zdarma pro první rok při zakoupení nového kompletu

Noví uživatelé, tedy ti co si zakoupili první licenci (nový komplet účetního programu Money S3, nikoli upgrade z předchozích verzí Money), obdrží zdarma Podporu a Aktualizaci pro kalendářní rok, ve kterém došlo k nákupu tohoto kompletu. Postačí, když si své Money S3 řádně zaregistrují. Od tohoto okamžiku mohou čerpat veškeré výhody Podpory a Aktualizace. Navíc pokud koupíte nový komplet Money S3 v období od 1. září do 31. prosince, dostáváte zdarma Podporu a Aktualizaci pro zbytek aktuálního kalendářního roku plus navíc zdarma Podporu a Aktualizaci i na celý příští kalendářní rok. Můžete tedy i v tomto případě začít čerpat výhody služby ihned.